Oppvekst

Susanne Taalesen

Skolesjef
Tlf: 41 58 60 51
Epost: susanne.taalesen@sigdal.kommune.no
 

Berit Kathrine Jokerud

Rådgiver for barnehage og skole
Tlf: 47 64 92 10
Epost: berit.kathrine.jokerud@sigdal.kommune.no
 

Ingrid Solberg

Saksbehandler
Tlf: 47 66 31 77
Epost:Ingrid.Solberg@sigdal.kommune.no
 

Gunvor Marie Flatin Lien

Rektor Eggedal skole
Tlf: 91 38 48 42
Epost: gunvor.flatin.lien@sigdal.kommune.no
 

Anne Hilde Fragått

Rektor Prestfoss skole
Tlf: 90 69 85 77
Epost: anne.hilde.fragatt@sigdal.kommune.no
 

Mona Flintegård

Rektor Nerstad skole
Tlf. 99 38 44 67
Epost: mona.flintegaard@sigdal.kommune.no
 

Gunhild Versland

Rektor Sigdal ungdomsskole
Tlf.       90 64 42 25
Epost: gunhild.versland@sigdal.kommune.no 
 

Toril Ebbesberg

Rektor ved Kulturskolen
Tlf. 32 71 14 01
Epost: toril.ebbesberg@sigdal.kommune.no

Berit Kauserud

Spesialapedagog og ansvarlig for grunnskoleopplæring for voksne
Tlf. 97 00 08 73
E-post: berit.kauserud@sigdal.kommune.no