Helse og sosial

Linda Torgersen - Helse- og sosialsjef

Tlf. 91 73 48 10
Epost: linda.torgersen@sigdal.kommune.no
 

Turid Flaget - Virksomhetsleder Tjenester til funksjonshemmede

Tlf. 48 19 66 76
Epost: turid.flaget@sigdal.kommune.no
 

Gunhild Aaby Albjerk - Virksomhetsleder helsestasjonen / forebyggende helse

Tlf. 91 34 45 52
Epost: gunhild.a.albjerk@sigdal.kommune.no
 

Hans Chr. Ruud - Virksomhetsleder Psykisk helse og rustjenesten

Tlf. 41 33 97 81
Epost: hans.c.ruud@sigdal.kommune.no
 

Barbro Holmgren - NAV leder

Tlf. 55 55 33 33
Epost: barbro.holmgren@nav.no
 

Gry Haugen - Virksomhetsleder Sigdalsheimen

Tlf. 48 16 15 91
Epost: gry.haugen@sigdal.kommune.no
 

Beate Smetbak- Kommunelege

Epost: beate.smetbak@modum.kommune.no
 

Ann Kristin Åby - Virksomhetsleder hjemmetjenestene

Tlf. 48 18 50 95
Epost: ann.kristin.aaby@sigdal.kommune.no
 

Linda Kristiansen - Ass. leder Tjenester for funksjonshemmede

Tlf. 48 28 20 78
Epost: linda.kristiansen@sigdal.kommune.no
 

Ester Nes Ramstad - Assisterende leder Sigdalsheimen, pasientkoordinator/demenskoordinator

Tlf. 48 22 34 93
Epost: ester.nes.ramstad@sigdal.kommune.no
 

Siri Merethe Nilsen - Assisterende leder hjemmetjenestene

Tlf: 48 18 14 09
Epost: siri.merethe.nilsen@sigdal.kommune.no
 

Anne Mari Flatin - Fysioterapeut

Tlf. 48 18 35 22
Epost: anne.mari.flatin@sigdal.kommune.no
 

Elin Hagavold - Fysioterapeut Sigdalsheimen

Tlf. 90 21 34 48
Epost: elin.hagavold@sigdal.kommune.no
 

Mari Albjerk - Frisklivskoordinator - i permisjon

Epost: frisklivssentralen@sigdal.kommune.no
Tlf. 32 71 14 00

Randi Fragått - Leder Tono aktivitetssenter

Tlf. 48 26 48 31
Epost: randi.fragatt@sigdal.kommune.no

 

Marianne Tokt - Jordmor

Tlf. 48 06 03 52
Epost: marianne.tokt@sigdal.kommune.no
 

Lena Tovsrud - Fag- og tjenesteutvikler

Tlf. 91 24 04 67
Epost: lena.tovsrud@sigdal.kommue.no